Okna pcv Warszawa

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne to najpopularniejsze rozwiązanie, służące do ograniczenia ilości światła, które wpada do pomieszczeń. Szeroka gama kolorów i rodzai sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każdą roletę przygotowujemy indywidualnie na wymiar.

Zalety rolet wewnętrznych:

  • Po zamontowaniu stają się integralną częścią okna
  • Doskonałe rozwiązanie dla wnętrz o wystroju klasycznym jak i nowoczesnym
  • Tkaniny - 100% materiały tekstylne, co daje gwarancję, że nie wyblakną od słońca ani nie odkształcą się pod wpływem wilgoci

Duży wybór kolorów i rodzajów tkanin:

  • Przeciwsłoneczne
  • Transparentne
  • Wzorzyste
  • Zaciemniające - podgumowane
  • Termiczne - chroniące przed nagrzewaniem oraz wychładzaniem pomieszczeń
  • Słomiane - imitujące tkaniny bambusowe i inne.

Rolety materiałowe w kasecie

Są to bardzo eleganckie osłony do okien. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych płaskich prowadnicach, przyklejanych do ramy okiennej, co zapobiega wysuwaniu się materiału™przy uchylonym oknie, oraz w znacznym stopniu zapobiega przenikaniu światła do pomieszczenia. Rolety te posiadają mechanizm samoblokujący, który pozwala w łatwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokości.

Kasety do rolet mogą być aluminiowe lub z PCV oraz dostępne są w kolorach:

  • biały, brąz, złoty dąb, dąb, jasny dąb, wiśnia, ciemny orzech, mahoń, anoda


Rolety dzień i noc

Rolety dzień-noc to nowoczesne, innowacyjne i praktyczne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.


Rolety wolno-wiszące

Rolety wolno-wiszące to estetyczne i funkcjonalne osłony okienne. Montowane na skrzydło okna, ścianę lub sufit. Posiada mechanizm łańcuszkowy z systemem samohamujący zapewniającym ustawianie rolety w dowolnej pozycji. Mechanizm dostępny w kolorze białym.


Rolety dachowe

Roleta dachowa to idealny produkt do osłonięcia okna dachowego przed słońcem i nadmiernym nagrzaniem poddasza. Posiada wygodny mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety aluminiowej. Roleta doskonale współgra z prowadnicami okna tym samym materiał nie fałduje się, nie wypina i jest zawsze odpowiednio naciągnięty. Kaseta i prowadnice dostępne w kolorach: anoda, biały, brąz, sosna.