Okna pcv Warszawa

O firmie

Jesteśmy firmą prywatną istniejącą na rynku od 1999 roku. Zajmujemy się głównie sprzedażą detaliczną i hurtową okien PCV, drewnianych, aluminiowych oraz dachowych. W swojej ofercie posiadamy również bogaty wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych w dowolnych rozmiarach oraz wszelkie dodatki dekoracyjne tj. rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, żaluzje, plisy.

Wieloletnie doświadczenie w branży okiennej oraz bogata oferta naszej firmy, sprawiły, że zaufaniem obdarzyło nas już bardzo wiele osób i instytucji.

firmaWspółpracujemy z takimi firmami jak np. "ADAMS" oraz "DRUTEX", które są w czołówce producentów okien PCV w systemie alusplast, "FAKRO" będącym największym w Polsce, a drugim na świecie producentem okien dachowych "MONTEX"; zajmującym się produkcją stolarki aluminiowej różnego typu i zastosowania.

Wszystkie sprzedawane przez nas okna posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Nasza oferta jest bardzo szeroka, gdyż wykonujemy okna i drzwi w wymiarze, kolorze i kształcie odpowiadającym zapotrzebowaniu danego klienta.

Nasze fachowe doradztwo pomoże każdemu w wyborze właściwego rodzaju okien.

Swoim Klientom zapewniamy nie tylko doradztwo techniczne, pomiary czy transport, ale również miłą i fachową obsługę oraz bardzo solidny i profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów, oraz serwis.

Jesteśmy firmą godną zaufania, dokonujemy wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony. Wprowadzamy coraz to nowe PROMOCJE i udzielamy RABATÓW aby być zawsze "o krok lepszym od konkurencji".

ZAPRASZAMY do zapoznania się z naszą ofertą.